Vaimse tervise kohvik

Rahvusvahelisel suitsiidiennetuspäeval, 10. septembril  kell 14-18 on keskraamatukogu lugemissaalis avatud vestlusnurgake, kus abivalmis vabatahtlik (kannab valget T-särki kirjaga “Olen olemas!”) on valmis Sind kuulama. Kui Sul on mure või tahad vaimse tervise teemal arutleda, oled väga oodatud. Palun vaata ka https://peaasi.ee/vaimse-tervise-kohvik/.