Rahuloluküsitlus
11.-24. aprillini toimus üle-eestiline raamatukogu kasutajate rahulolu-uuring.
Palusime hinnata oma viimatist raamatukogukülastust ning soovi korral sai lühidalt lisada, mis meeldis ja mis võiks teisiti olla.
Teie tagasiside oli meie jaoks väga oluline.