Raamatuklubi keskraamatukogus 11. aprillil
Raamatuklubi keskraamatukogus 11. aprillil
Raamatuklubi kogunes esimest korda emakeelepäeval. Tegu oli äärmiselt toreda kokkusaamisega. Kõik osalejad tutvustasid värvikalt ja sisukalt oma viimase aja lugemiselamusi ja said kindlasti ka häid soovitusi. 11. aprillil kell 17 on lugemishuvilised – nii need, kes oli kohal esimesel korral kui ka uued – taas lugemissaali oodatud. Seekord keskendume elulooraamatutele. Seniks jõuab veel mitu head raamatut läbi lugeda!